BIGMAT home of builders

STAVRAD

Skvelý pocit jedinečnosti

BigMat STAVRAD Prešov

Strechy sú našou dominantou. V spoločnosti STAVRAD sa zameriavame na predaj strešných krytín od renomovaných výrobcov ako BRAMAC, TONDACH, CREATON, LINDAB prípadne materiálov na ploché strechy od firmy SIKA. Neoddeliteľnou súčasťou strechy sú aj zvodové systémy, strešné okná, komíny, rezivo, spojovací materiál či tepelné izolácie. Najprv pozorne počúvame Vaše potreby, predstavy a očakávania. Či už ide o novú strechu, alebo o rekonštrukciu strechy. Venujeme Vám čas a spoločne nájdeme odpovede na všetky Vaše otázky. Spoločne tak dokážeme nájsť riešenia, ktoré naplnia Vaše sny.

Spoločnosť STAVRAD pôsobila ako RJR Strešné centrum na prešovskom trhu so stavebným materiálom od roku 2003. Začínali sme ako maličká firma o troch ľuďoch predajom materiálov určených na strechy od piatich dodávateľov. Dnes ponúkame zákazníkom materiály od vyše tridsiatich renomovaných výrobcov.

Spolupráca zbližuje

Našimi zákazníkmi sú remeselníci, realizátori stavieb a koneční spotrebitelia. Medzi týmito skupinami zákazníkov pôsobíme ako stmeľujúci prvok. Každý z nich potrebuje niečo iné, no všetci sa potrebujeme navzájom.

V našom portfóliu sa nachádzajú strešné krytiny, tepelné izolácie, strešné okná, klampiarske výrobky, komíny, stavebné dosky a spojovací materiál. Od začiatku pôsobenia pristupujeme k našim zákazníkom profesionálne. Okrem predaja výrobkov ponúkame aj služby a tiež naše dlhoročne získavané vedomosti a skúsenosti,  na základe ktorých vieme vybrať správne materiály určené na ich stavbu a poradiť pri realizácii a správnom zabudovaní týchto výrobkov.

Našim zákazníkom chceme v budúcnosti ponúknuť nielen materiály určené na strechy, ale svoju ponuku rozšíriť aj o ďalšie stavebné komodity, aby sa naše heslo „strecha komplexne“ mohlo zmeniť na „stavba komplexne“.

Toto je náš tím

Dobré myšlienky nás spájajú

Spolupráca s BigMat

Predstavujeme Vám našich partnerov

Hlavní partneri

Kariéra v spoločnoti BigMat

Kariéra v BigMat